Do práce na kole 2019

Milí cyklisté, koloběžkáři, běžci a chodci,

od konce letošní výzvy Do práce na kole uběhlo několik měsíců a kromě celkové rekapitulace začínáme plánovat další ročník. V roce 2018 se zapojilo rekordní množství účastníků i firem. Celkem 16 347 lidí v květnu zvolilo kolo za svůj hlavní dopravní prostředek. Dokázali jsme zapojit takřka 3 000 firem ve 30 městech republiky.

Rok 2019 chceme připravit ještě lépe. Chceme zapojit více lidí, přesvědčit více firem a dostat se opravdu do celé republiky. Chceme Vás proto požádat o pomoc a podporu. Sami jste se zapojili a víte, co jízda „​do práce na kole” znamená a co vám přinesla. Připojte se a pomozte nám dostat Do práce na kole na novou úroveň. Podpořte ročník 2019 a pomozte nám rozšířit společenství lidí, kterým záleží na životním prostředí i na atmosféře měst, kde žijí.

Řada z vás s námi sdílela radost i nadšení z volnosti, ​​kterou jízda na kole, běh či chůze přináší. Komentovali jste objevy, které jste cestou do práce učinili, dělili se o zážitky z jízdy, popisovali, jak vám krátká cesta na kole úplně změnila den. Pomozte nám představit cesty „​do práce na kole” širší veřejnosti.

Za celý tým děkuji,

Honza Haruda, koordinátor Do práce na kole 2019

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*