Barceló Palace Brno – Hotel roku 2018

Hotel Barceló Brno Palace získal ocenění krajského vítěze v kategorii 5 hvězdiček  regionu Jižní Morava. Czech Hotel Awards, garant soutěže o nejoblíbenější hotel v České republice, uděluje ceny na základě hlasování veřejnosti v kategoriích Wellness&Spa, Congress a 3, 4 a 5 hvězdičkový hotel, napříč všemi kraji a pražskými obvody.

Exklusivní novostavba v centru města Brna vznikla v pol. 19. stol. na základě návrhu architekta Franze Fröhlicha jako obytný dům, který zahrnoval škálu různě velkých bytů s důmyslným systémem schodišť. Po dlouhá léta představoval nejluxusnější a nejprestižnější brněnskou adresu. Po třiceti měsících náročné rekonstrukce budovy byl palác opět, nyní v podobě luxusního hotelu, otevřen svým hostům v červnu 2009.

Záměrem bylo vytvořit hotel s inspirující a atraktivní atmosférou vytvořenou kombinací luxusu a elegance moderního designu ve spojení s nesrovnatelnou kvalitou služeb. Navštivte hotel Barceló Brno Palace, profesionální tým splní všechna Vaše přání a Vy si vychutnáte pohodlí i exkluzivní menu v restauraci Palazzo, zvláště pak kulinářské umění našeho šéfkuchaře.

 

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1878 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*