Café du commerce s výstavou

Café du commerce, Cerna Labut (CCFT/FCOK), 9. 4. 2018

V pondělí 9. dubna se v Art & Event galery Černá labuť konalo známé Café du commerce Francouzsko-české obchodní komory. Partnerem večera, který byl tentokrát v uměleckém duchu, byl Prague catering.

Hosté mohli navštívit nejvyšší patro budovy, které navrhla slavná česká architektka Eva Jiřičná, která je například autorkou Oranžerie a Královské zahrady na Pražském hradě nebo vstupní haly Victoria & Albert museum v Londýně.

Minimalistickému protoru tak vévodila díla současných britských umělců. Více o vzniku výstavy „Contemporary British Art“ i jednotlivých dílech zájemcům pověděl na komentované prohlídce ředitel galerie Martin Valach. Přidanou hodnotou po všech stránkách příjemného večera byl i kouzelný pohled na pražské střechy.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1878 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*