Café du commerce v hotelu Imperial

Café du commerce, Imperial (CCFT/FCOK)

Tradiční setkání s názvem Café du commerce, které Francouzsko-česká obchodní komora pořádá každé první pondělí v měsíci, na začátku dubna nabídlo jedinečnou příležitost k návštěvě Art Deco Imperial Hotelu a jeho nově renovovaných pokojů a recepce. Na hosty čekalo přátelské uvítání managementem hotelu, crémant a vynikající pohoštění, jímž je café Imperial proslulé. Mezi mluvčími byl i Lukáš Koubek, spolumajitel jen pár kroků vzdálené partnerské restaurace Next Door. V téže budově se nachází také moderní hotel Cosmopolitan, do jehož pokojů mohli hosté také nahlédnout.

Secesní výzdoba, gastronomické speciality i příjemná atmosféra zajistily neopakovatelný večer pro více než padesátku hostů. Další setkání café du commerce bude v pondělí 6. května v Art&event Gallery Černá labuť.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*