Café du commerce v novém sídle firmy Edenred

Café du Commerce, Edenred (CCFT/FCOK)

Francouzská společnost Edenred, jeden ze zakládajících členů Francouzsko-české obchodní komory, hostila březnové Café du commerce ve svém novém sídle v Karlíně. Hosty přivítal jak francouzsky, tak česky, generální ředitel firmy Nicolas Eich. Za Komoru se slova ujal její prezident Roland Bourgeois.

Koncept Café du commerce nabízí možnost networkingu nad sklenkou vína. Každé první pondělí v měsíci představí zajímavé lokality spojené se členskými společnostmi Komory. Edenred, přední dodavatel stravenek a benefitních karet pro zaměstnance, využil možnosti k představení nového sídla společnosti. Edenred se na podzim loňského roku přestěhoval do moderní budovy Butterfly v Karlíně. Fasádu budovy ve tvaru motýla i její střechu pokrývají rostliny, vykazuje i další ekologické prvky a získala certifikát BREEAM Excellent.

Další café du commerce se bude konat 1. dubna. Pokud chcete, může až padesátku hostů přivítat i vaše firma. Není to apríl, stačí se nám ozvat 🙂

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*