CdC: Víno Michlovský a kavárna Slavia

Café du commerce, kavarna Slavia - Michlovsky, 6. 11. 2017

Vinselekt Michlovský brzy otevře nový prostor, kde vám nabídne na 160 druhů vína ze svých moravských vinic. Příznivci FČOK si mohli prostory Divadelní kavárny v café Slavia prohlédnout dříve, než všichni ostatní. Nový vinný bar Michlovský se otevře veřejnosti až na konci listopadu, po dokončení rekonstrukce a instalaci lednice na 2000 lahví lahodného moku.

Přitažlivá kombinace vína a zajímavé lokality přilákala 55 hostů. Mnozí z nich se s akcemi FČOK právě na akci ze série café du commerce seznámili poprvé. Další café du commerce bude v pondělí 4. prosince hostit hotel Perla. Vzhledem k datu blízkému Mikuláši, se můžete těšit právě na jeho účast, a to v doprovodu anděla a čerta.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1878 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*