Čokoláda a víno, dokonalý pár

Café du Commerce, Chococafé (CCFT/FCOK)

Pralinky, makronky, čokoláda párovaná s portským vínem, francouzské slané koláče a samozřejmě moravské a francouzské víno. To vše přilákalo rovnou padesátku hostů na pravidelnou akci Café du Commerce, které se na začátku února konalo v Choco café. Rodinná čokoládovna na betlémském náměstí tak doslova praskala ve švech.

Hosté se o čokoládě dozvěděli také mnoho zajímavostí díky úvodu majitelky podniku Saši Hurtové, po které následovalo párování čokolády a portského vína. Tři duhy portského vína – jedno bílé a dvě červená – doprovodily speciálně vybrané čokolády s mořskou solí nebo pepřem.

Příští Café du commerce přivede zájemce o networking do nové budovy Butterfly v pražském Karlíně, ve které od loňského roku sídlí společnost Edenred. Přihlášky na akci jsou nově přes GoOut.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1960 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*