Epdor pořádá setkání českých IT firem v Paříži

Mezinárodní setkání Industrie Numérique Tchèque, které se bude konat 14. 5. 2019 v prostorách Velvyslanectví České republiky v Paříži, přivádí dohromady špičkové české IT firmy a potenciální francouzské klienty. Cílem tohoto setkání je poskytnout zajímavou příležitost poznat možné dodavatele pro CIOs či IT managery francouzských firem, které se zajímají o možnosti mezinárodní spolupráce v oblasti IT služeb.

Setkání pořádá společnost EPDOR Group, finalista letošního ročníku Ceny FČOK v kategorii Podnikatelský příběh (více informací naleznete zde), a srdečně zve všechny zájemce, kteří mají o mezinárodní spolupráci a konkrétně o využití špičkových služeb v oblasti IT služeb zájem.

Pro více informací o události a pro registraci účasti, prosím, zavítejte na https://www.epdor.fr/fr/a-propos/evenement/. Registrace je možná pouze do 30. dubna.

Mluvčí na setkání: 

Peter Szenasy, Managing Director, EPDOR s.r.o.
Tomáš Rutrle, CEO, KOMIX s.r.o.
Pavel Kourek, Sales Director IT Service Management, AUTOCONT
Petr Jílek, ředitel, ASSIST Software Services

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*