Festival Bonjour Brno 2019

Letos Francouzská Aliance oslaví jubilejní, 25. ročník festivalu francouzské a frankofonní kultury BONJOUR BRNO.

Od 1. do 28. 4. 2019 představí umělecké produkce z Francie a další akce inspirované Francií a kulturou frankofonních zemí.

Můžete se těšit na koncerty, filmy, divadelní představení, výstavy, literární akce, gastronomii, street art… ale také na tradiční akce Le Rendez-vous nebo turnaj v pétanque.

Leitmotiv festivalu BONJOUR BRNO 2019 je Tradice v pohybu.

Konkrétní program festivalových akcí naleznete zde.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*