Festival reSITE 2018 ACCOMMODATE se slevou

Chicagská architektka Jeanne Gang, Japonec Sou Fujimoto, přetvářející francouzská města, choreografka Elizabeth Streb, mexický enfant terrible Michel Rojkind a partner studia OMA Reinier de Graaf jsou mezi potvrzenými hosty, kteří vystoupí na reSITE 2018 ACCOMMODATE, každoročním mezinárodním fóru představujícím lepší řešení pro urbanizovaný svět a jeho obyvatele.

Sedmý ročník se zaměří na budoucnost bydlení a bydlení budoucnosti. Vystoupí na 50 mezinárodních mluvčích ze 30 zemí světa a v publiku se ve dnech 14.–15. června očekává více než tisíc architektů, plánovačů, inovátorů a lídrů veřejného i soukromého sektoru.

Do 11. května je možno zakoupit i speciální pass „Women Make Cities“, nabízený za výrazně dotovanou cenu. Má za cíl přilákat ženy ze všech souvisejících profesí a vyvážit genderovou nerovnost v architektuře a na radnicích. Přijede také profesor London School of Economics (LSE) Richard Burdett.

Pro členy FČOK nabízejí pořadatelé slevu 1300 Kč ze vstupenek Standard i Premium. Pro obdržení kódu se obraťte na salajkova@ccft-fcok.cz. 

Web akce: https://www.resite.org/events/resite-2018-cs
Vstupenky: tickets.reSITE.org/cs/
14.-15. června 2018 | Forum Karlín, Praha

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1878 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*