Francouzská podnikatelská delegace se chystá na veletrh MSV v Brně

Réception de la délégation de 2015 par le directeur du Salon international de la construction mécanique (MSV), Brno

Letošní 16. ročník Francouzského pavilonu na veletrhu MSV v Brně inspiroval Francouzsko-českou obchodní komoru k uspořádání podnikatelsko-technologické mise zástupců francouzského průmyslu spojené s návštěvou veletrhu. Společně s regionální hospodářskou komorou CCI International Occitanie připravila FČOK několikadenní program pro osm firem z okolí jihofrancouzských měst Nîmes a Toulouse. Francouzské firmy budou objevovat obchodní potenciál jihomoravského regionu, vystavovatele na Francouzském pavilonu i na MSV obecně a také se v rámci předem dojednaných obchodních schůzek sekají s potencionálními českými partnery z oblasti přesného strojírenství, automobilového, leteckého a jaderného průmyslu nebo zdravotnického vybavení.

Virginie Laroche, exportní konzultantka v regionální obchodní komoře CCI Gard a dlouholetá odbornice na země střední Evropy, chápe význam českého průmyslu. Zástupci z delegace průmyslových firem, kterou Laroche spoluorganizuje, se tak setkají s českými partnery nad tématem inovací, které oběma stranám pomohou v mezinárodním růstu.

Mezinárodní strojírenský veletrh se v Brně koná v týdnu od 1. do 5. října 2018.

Delegace francouzských firem z regionu Occitanie

7tech
www.7tech-ingenierie.com
Specializované měřící a testovací přístroje

AC-Sperhi
www.acsp-metrologie.com
Výrobce mikrobiologických systémů odběrů vzorků

Exavision
www.exavision.com
Výrobce specializované audiovizuální techniky

MERIDIES
www.meridies-plasturgie.com
Vstřikování plastů, 3D a UV tisk

MGS
Přesné strojírenství

NEWTEC Scientific
www.newtec.fr
Optická a elektronová mikroskopie

Oil Services Limited
www.osl-group.com
Přesné obrábění

TMI-Orion
www.tmi-orion.com
Výrobce měřících systémů do náročných prostředí

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*