Mezinárodní Business Women poprvé ve společnosti tří komor

Networking for Professional Women, 3. 5. 2018

Díky iniciativě obchodních komor Francouzsko-české, Hispánské a HST Švýcarsko-česká republika se poprvé uskutečnilo ryze ženské business networkingové setkání, na kterém se v nově otevřeném Balbi baru na Vinohradech potkalo přes čtyřicet dam.

Večer zpestřily ochutnávky kolumbijské kávy, kterou zprostředkoval Nadační fond ARHUACOS, dále paraořechového oleje z bolivijské Amazonie od společnosti Seanergy, islandské ledovcové vody od Aqua Angles a v neposlední řadě španělského a francouzského vína od společnosti Mangustino. Vrcholem setkání byla nekonvenční prezentace o důležitosti „body language“ v každodenním životě od lektorky Aleny Huberové. Dárky do tomboly a dárkových tašek vedle výše uvedených společností dodaly Prague International Marathon, hotel Barceló a všechny zúčastněné komory.

Dámský profesionální večer se setkal s velice pozitivním ohlasem a již nyní se můžete těšit na další v říjnu 2018.

« 1 z 2 »
About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1878 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*