Mikulášská ve Staré čistírně odpadních vod v Praze

Těšit se můžete na netradiční prohlídkovou trasu, kterou vždy v tento roční čas ovládnou pekelníci snažící se ulovit nové dušičky. Na ty jedince, kteří čertům odolají, bude čekat ještě přímý kontakt se samotným vládcem pekel Luciferem. Pokud překonáte pekelné nástrahy, přivítá vás Mikuláš ve své strojní pracovně s košíkem dárečků. Celou trasou Vás provedou andělé, jež Vám závěrem představí i svůj nebeský ráj.

Jako další program pro Vás připravujeme například divadelní představení, tvořivé dílny a hry (nejen) pro děti, veselý fotokoutek a mnoho dalšího. Klidnou  pohodovou atmosféru si pak můžete užít na našem rynku. Tam se na Vás budou usmívat trhovci s dobrotami, ale také třeba s adventními či vánočními dekoracemi. Jestliže zatoužíte po chvilce klidu, budeme pro Vás mít otevřenou naší útulnou kavárnu.

Kdy: 1.12.2018 10:00 – 2.12.2018 22:00
Kde: Areál Staré čistírny odpadních vod, Papírenská 6, Praha 6
Pořadatel akce: TOVÁRNA z.ú, správa industriálních nemovitostí.

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK 

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*