Na co se těšit s Komorou v roce 2019

V předvánočním čase si specialisté na marketing a komunikaci členských společností našli čas na účast na akci s názvem Marketing Afterwork 2019. V kavárně Café by Veolia pro ně byla představena prezentace klíčových projektů pro nadcházející rok, do kterých se jako členové Komory mohou zapojit. Tým Francouzsko-české obchodní komory zastupoval ředitel Jaroslav Hubata-Vacek, největší připravované eventy představila Petra Hujerová, ediční plán časopisu Contact Linda Salajková.

Na jaře program akcí zahájí galavečeře s předáním Ceny FČOK. Všechny členské společnosti jsou také srdečně zvány na Valnou hromadu FČOK, která se uskuteční 20. března v restauraci Mlýnec a je jedinečnou příležitostí seznámit se s vedením ostatních společností a navazovat nové obchodní kontakty. Léto bude patřit sportovním turnajům, v červnu French Czech Golf cup v Berouně, srpen již tradičně pétanque v pražské Troji. Hvězdou podzimu bude degustační večer Beaujolais nouveau a Svatomartinské, jež se uskuteční dle tradic třetí čtvrtek v měsíci 21. listopadu. Závěr roku bude patřit stejně jako v roce letošním Týdnu Francie.

Komunikační novinky

Časopis Contact má ediční plán na celý příští rok. Jednotlivá čísla se budou věnovat Ceně FČOK (jaro), výročí 15 et České republiky v Evropské unii (léto), robotizaci, automatizaci, technologiím a Mezinárodnímu strojírenského veletrhu (podzim) a Týdnu Francie (zima). Časopis je od letošního roku k dispozici také online ve formátu příjemném pro čtení.

Zásadní novinkou je také připravovaný nový web Komory, který nabídne moderní responsivní design a hlavně část otevřenou výhradně pro členy, jež bude obsahovat také online ročenku členů s kontakty na ostatní společnosti.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*