Nabídka Arval se rozšiřuje o čím dál tím víc oblíbené elektromobily

Elektromobily jsou na světové scéně čím dál tím víc oblíbenější, a tomuto trendu se samozřejmě nevyhýbají vozové parky. Pro ARVAL jsou trendy a inovace velmi důležité, proto letos rozšířil nabídku o elektromobily.

V rámci inovací došlo vylepšení digitálních řešení pro fleet manažery i samotné řidiče a nezapomnělo se ani na vylepšení telematických služeb. Kromě chytrého řešení správy flotil se ARVAL zaměřil na elektrická vozidla, jelikož si uvědomuje nástup a nutnost podpory energetické transformace. Za poslední rok 2017 vzrostl vozový park ARVALU o 7,4 %, což je pro ARVAL významné číslo.

A to především, představíme-li si ho konkrétně. Za minulý rok totiž ARVAL celosvětově dosáhl přesně  1 103 835 vozidel ve vozovém parku. A svůj podíl na tom má i Česká republika, která přispěla 12% růstem.

Významným bodem pro rozšíření elektromobilů, je také založení dceřiné společnosti v Norsku, kde je trh z pohledu energetické transformace na velmi dobré úrovni. Phillipe Bismut, generální ředitel ARVAL popisuje: „Abychom podpořili firmy v této transformaci, rozhodli jsme se posílit nabídku elektrických vozidel. Díky novému partnerství se společnostmi Renault, Nissan a NewMotion je navíc Arval nyní schopen pokrýt celý ekosystém elektrických vozidel zahrnující instalaci doma i na pracovišti, integrovaná platební řešení a digitální služby, jako je rezervace, sledování spotřeby a lokalizace dobíjecích stanic,“.

Jak jsme zmínili již výše, k velkému pokroku došlo také v rámci digitálně chytrých řešení a telematických služeb. Zde je nutno zmínit Arval Active Link, který již v základní verzi nabízí mnoho funkcí pro úsporu nákladu i získávání více důležitých informací o všech svých vozech. Díky tomu pak dochází k zlepšování servisu a služeb, které jsou s provozem auta spojeny.

Generální ředitel ARVAL, pan Bismut uvádí, že od loňska ARVAL postupně zavádí další služby nabízející správu údržby či oprav, nebo služby v oblasti mobility (nahrádní vůz, odtahová služba atd…), a to v rámci různých zemí. Dalé také Car Sharing, nejrůznější zaměstnanecké benefity a mobilní aplikace pro fleet managery a řidiče.

Nesmíme zapomenout ani na fakt, že ARVAL se činí i oblasti charity. „Současně posilujeme aktivity v oblasti společenské odpovědnosti. Pro podporu bezpečnosti na silnicích (školení, akce) a usnadnění mobility charitativních organizací (darování automobilů) jsme uvolnili jeden milon eur,“ dodává Phillipe Bismut.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1922 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*