Nová sekce určená výhradně členům Francouzsko-české obchodní komory.

Vytvořili jsme ji s cílem podpořit hlubší spolupráci mezi našimi členy. Tato sekce je tudíž vaše a může existovat pouze díky vašim příspěvkům.

V případě zájmu o publikaci vaší nabídky se obracejte na Lindu Salajkovou.


Chez Greg: Afterwork tasting

“Afterwork tasting v Řipské”

úterý 13. března
úterý 27. března (se speciálním velikonočním občerstvením)
Přijďte ochutnat 4 vína za 99kč!

Další wine tasting. 


Bureau Veritas: Kultura bezpečnosti práce

Zveme Vás  na Snídani s Bureau Veritas, přijďte se dozvědět něco více o programu Kultura bezpečnosti práce. Na žhavé téma bude hovořit Alena Komolá, Petr Kaňka a Simon Palupčík.

Akce se koná dne 23.3. 2018 od 9 hodin v Restauraci il PRIMA PIATTO

Více informací zde


 

Occidental Praha rozšiřuje kongresovou nabídku, sleva 10 % pro členy FČOK

Hotel Occidental Praha rozšířil vzhledem k rostoucí poptávce od prosince 2017 počet konferenčních místností z původních šesti na devět. Navíc ještě využívá 21 junior suites jako break out roomy. Členové FČOK mohou využít slevu 10 % na pronájem konferenčních prostor. 

Occidental Praha, patřící do mezinárodní hotelové sítě Barceló Hotel Group, má kapacitu 230 pokojů. Největší konferenční místnost pojme až 300 osob. Hotel je po rozsáhlé rekonstrukci, čímž se stal nejmodernějším hotelem v kongresové městské části Prahy 4.

Kontakt: Marketa Janatova, Area Director of Sales & Marketing, m.janatova@barcelo.com


15+1 důvodů, proč si zamilovat zimu ve Vienna House

Vienna House vstupuje do zimní sezóny s atraktivními nabídkami, aby hosty navzdory chladnějšímu počasí motivovala k poznávání evropských destinací. Zimní skryté poklady z různých destinací lze rezervovat na internetu od 27. listopadu pro cesty do 2. dubna 2018.

Více informací.