Otevření prodejny celio v obchodní centrum Nový Smíchov

Francouzská pánská módní značka celio otevřela 30. října 2018 svůj flagship store pro region střední a východní Evropa. Prodejna celio v přízemí OC Nový Smíchov nabízí zákazníkům díky svému nejnovějšímu konceptu a velikosti 400m2 formát odpovídající prodejnám celio na Champs Elysées v Paříži či Corso Vittorio Emanuele v Miláně.

Prodejna nabízí pánskou módu ve čtyřech základních liniích – casual, essentials, denim a smart. Zákazník zde tak nalezne oblečení pro volný čas, do kanceláře či pro společenské příležitosti. V prodejnách celio tak lze vybavit kompletní šatník – od spodního prádla až po formální obleky a doplňky.

Značka celio byla založena v roce 1985 ve Francii, v dnešní době působí ve více než 50 zemích světa a provozuje přes 1200 prodejen. V regionu střední a východní Evropa celio otevřelo svůj první obchod v roce 2009. Aktuálně provozuje 13 poboček v ČR, na Slovensku pak 3 prodejny. Kromě Nového Smíchova značka celio v roce 2018 otevřela také prodejnu v Avion Ostrava a v Aupark Košice. Další rozvoj prodejní sítě je pak naplánován na následující rok.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*