Pracovní snídaně: Zkušenosti z daňových sporů

advokátní kancelář PETERKA & PARTNERS Vás zve na pracovní snídani: „Zkušenosti z daňových sporů”

Seminář se bude konat dne 26. září 2018 od 8:45 do 11h, v prostorách naší kanceláře na adrese Karlovo náměstí 24, Praha 1. Přednášející bude Jiří Černý, Partner a Vedoucí pracovní skupiny Soudní spory a insolvence a Hana Skalická, advokát se specializací na daňové právo, PETERKA & PARTNERS.

Program:
8:45 –9:00 Registrace
9:00 –10:45Prezentace:
– Jak úspěšně zvládnout daňovou kontrolu, postup k odstranění pochybností či místní šetření
– Opravné prostředky v daňovém řízení
– Přezkum daňových rozhodnutí ve správním soudnictví
10:45 –11:00 Diskuze

Mluvčí:
Jiří Černý, Partner a Vedoucí pracovní skupiny Soudní spory a insolvence, PETERKA & PARTNERS
Hana Skalická, Advokát se specializací na daňové právo, PETERKA & PARTNERS

Pro registraci prosím kontaktujte Terezu Šimůnkovou, +420225396381, simunkova@peterkapartners.cz. Seminář proběhne v českém jazyce, účast na semináři je bezplatná. Přihlášky zasílejte do 18. září 2018.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*