Přípravy na 15. ročník turnaje v pétanque zahájeny

Pétanque Letná, CCFT + HST, 11. 6. 2018

Opět po roce nabídla Francouzsko-česká obchodní komora možnost zdokonalit se v technice ve hře v pétanque na Letné. Prvního letošního tréninku se účastnili také zástupci HST Obchodní komory Švýcarsko-Česká republika.

Zájemcům o aktivní hru bylo odměnou úžasné počasí a skvělá přátelská atmosféra. Finální souboj o láhev anýzového alkoholického nápoje pastis vyhrála paní Regina Huntley ze společnosti Rödl&Partner. S trenérem a propagátorem pétanque Petrem Fuksou se můžete potkat opět v pondělí 9. července a těsně před turnajem 27. srpna na hřišti před Letenským zámečkem vždy od 18h00.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1922 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*