Rendez-vous s novými členy 2016

Tradice vítání nových členů do komunity francouzsko-české obchodní komory začala na podzim 2014, v pondělí 21. června 2016 se v budově Unicreditu konalo již čtvrté setkání. Za posledních 6 měsíců vstoupilo do komory 34 nových členů – velkých korporací, MSP, neziskových organizací i individuálních členů, kteří se například chystají podnikat. Více než dvacítka z nich představila aktivity své firmy v první, formálnější, části večera. Po hodině powerpointů, fotek a videí v mnoha jazycích následovala družná diskuse s nezbytnou výměnou vizitek.

Rendez-vous s novými členy je zejména pro nově vstoupivší, ale akce se samozřejmě účastní i zástupci představenstva FČOK a mnoho stávajících či služebně starších členských společností. Na vynikající atmosféře setkání se podílel i výhled z 9. patra budovy Filadelfia a vynikající občerstvení, které zajistila banka UniCredit, partner Rendez-vous.

Zejména pro individuální členy, živnostníky a drobné podnikatele je určen atelier autoentrepreneurs francophones, jež se koná již tento pátek 24. června.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*