Rodinný den na Praze 7 s Francouzi a Švýcary

Journée famille / Detsky den (CCFT/FCOK), 20. 5. 2018

Stovky zájemců navštívili o víkendu stánky Francouzsko-české obchodní komory a  HST Obchodní komory Švýcarsko-Česká republika v rámci Rodinného dne na Výstavišti Holešovice, které je určeno k prezentaci firem, organizací a živnostníků převážně z Prahy 7. FČOK spolu se švýcarskou komorou i letos zajistily atraktivní hry a soutěže pro děti a tipovací soutěž pro dospělé o hodnotné ceny. Na programu byl dětský fotbal, kreslení a vystřihování z kreativních papírů, netradiční sporty, střelba z dětského luku a mnoho dalšího.

Děkujeme za spolupráci společnostem Atalian, Antalis, Danone, Decathlon, League5 a Total Česká republika a neziskovým organizacím  AutoMat a CEDU za hodnotné ceny do tomboly a dárky pro děti na stánku FČOK.

« 1 z 2 »
About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1960 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*