SME Club E-fficient.com

V únoru proběhlo již druhé setkání SME Clubu tentokrát na téma “Vaše budoucnost na webu a sociálních mediích”. Na úvod všichni účastníci představili sebe i své podniky, podělili se o své zkušenosti s webem a sociálními sítěmi a řekli pár slov o svých očekáváních od klubu a plánech pro další podnikání.

Setkání začalo krátkou prezentací Thomase Bordiera, odborníka na užívání webu a sociálních médií jako nástroje pro MSP. Program pokračoval intenzivními diskusemi o vlastních zkušenostech a plánech u jednotlivých debatních stolků.

Třetí setkání je připraveno na 19. května 2015 a tématem bude Analytické účetnictví a správa. Mluvčím bude Nicolas Candy z konzultantské společnosti Mazars.

Byla vytvořena skupina Linked In SME Club sdružující účastníky klubů a další zájemce z oblasti MSP. Připojte se k nám také a získejte tak možnost sledovat novinky a účastnit se diskuzí společně s ostatními manažery MSP.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*