SME & HR STRATEGY CLUB : A brave new world for companies

Dva kluby, ale jedno téma. Taková byla strategie druhého letošního setkání pro členy SME clubu a prvního pro příznivce HR Strategy clubu. Obě platformy spojily své členy i know-how, abychom se společně mohli podívat na budoucnost, která firmy čeká v rychle se měnícím světě, kde technologie nejenom zjednodušují, ale často zcela mění dosavadní postupy a procesy. Naši patroni na setkání, které proběhlo 19. dubna 2016 na téma A brave new world for companies, představili účastníkům velmi zajímavé a inspirativní hosty – svůj pohled na to, jaké příležitosti představuje digitální svět a jak může změnit naše podnikání, představil Cedric Maloux, ředitel smíchovského startupového akcelerátoru StartupYard, původem IT engineer specializovaný na umělou inteligenci, dále Elena Recmanova, personální ředitelka s dlouholetou praxí v oblasti řízení lidských zdrojů ve velkých korporátních firmách i malých poradenských společnostech a ředitel společnosti MAKRO/METRO Guillaume Chêne.

Doufáme, že společné setkání ve zrekonstruovaných prostorách ART & EVENT GALLERY ČERNÁ LABUŤ bylo osvěžující a že podobně obohacující budou i naše další, opět už zase oddělená setkání, jejichž termín, téma a jména hostů se dozvíte v nejbližší době z e-mailové pozvánky.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*