Snídaně ředitelek a manažerek – Žena ve vedoucí pozici ve firmě

GM Breakfast, Women edition, 11. 5. 2018

V pátek 11. května se v prostorách hotelu Leonardo, velice okouzlujícím butikovém hotelu starého města ze skupiny Jan Hotels, již potřetí potkalo na dvacet ředitelek a manažerek členských společností.

Snídani uvedla patronka projektu Michaela Fuchsová, partnerka advokátní kanceláře AKVK a tajemnice FČOK.

Hostem a moderátorem setkání byla Cristina Muntean, trenérka, mentorka a konzultantantka v oblasti systémové a emoční inteligence, komunikačních a manažerských dovedností. Cristina na základě svých zkušeností z dosavadní pracovní kariéry mluvila o ženách ve vedoucích pozicích v teoretické rovině, ale vždy přidala také příklady z praxe.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1878 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*