Trojice konceptů Renault EZ-GO, EZ-PRO a EZ-ULTIMO byla oceněna na Festivalu „Automobile International 2019“

2019 - Festival Automobile International

V rámci 34. ročníku Festivalu Automobile International vyhrává trojice EZ konceptů značky Renault cenu Grand Prix Creativ’ Experience.

Tyto tři koncepty, EZ-GO, EZ-PRO a EZ-ULTIMO jsou součástí programu futuristických konceptů značky Renault spuštěného v roce 2017. Zatímco SYMBIOZ ukazoval individuální, elektrickou a propojenou mobilitu zítřka, koncept R.S. 2027 VISION nastiňoval vůz Formule 1 budoucnosti. V roce 2018 pokračuje Renault s tímto programem a během jednoho roku odhaluje sérii tří konceptů robotických vozidel, která objevují elektrickou městskou mobilitu pro individuální, kolektivní či profesionální využití.

„Je nám ctí a jsme mimořádně nadšeni ze získání ceny Creativ´ Experience Award za naší trojici EZ konceptů. Tyto koncepty nejsou jen stylistickými prototypy. Byly vytvořeny aby pasovaly do ekosystémů chytrých měst budoucnosti a aby se utkaly s městskými výzvami, které jim připraví jejich soukromí či pracovní uživatelé. V tomto vzrušujícím období změn v automobilovém průmyslu je na nás, designérech, abychom byli kreativní a pokračovali v inspirování našich zákazníků a zároveň jim nabízeli udržitelné řešení mobility,“ říká Anthony Lo, Viceprezident Designu Exteriérů pro Groupe Renault.

Remi Depoix, prezident Festival Automobile International, zdůrazňuje důvody, proč EZ koncepty vyhrály tuto cenu:

„Tato cena, sponzorovaná společností Dassault Systèmes uznává ty nejpokročilejší koncepty v oblasti inovací a propojených zážitků. Tato trojice je skvělým příkladem talentu a kreativity designérů Renault. Tyto koncepty kombinují elegantní design, šarm a funkčnost.“

Přijďte a objevte Renault EZ-GO a EZ-ULTIMO až do 3. února 2019 v Pařížské Invalidovně na akci Festival Automobile International 2019.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*