Uzávěrka přihlášek na program MBA-MAE na VŠE

Přihlášky do programu MBA Master management et administration des entreprises se podávají elektronicky do středy 15. května 2019. K přihlášce je třeba dodat strukturovaný životopis ve francouzštině. Přihlášku můžete podat zde.

Postgraduální studium podnikového managementu nabízí IFTG od roku 1990 s podporou Francouzského velvyslanectví v ČR.  Cílem programu MBA – MAE je poskytnout frankofonním zájemcům kvalitní vzdělání v oblasti řízení na úrovni francouzských standardů. Program je určen zejména absolventům nemanažerských studijních oborů, kterým umožňuje získat další kvalifikaci (double compétence). Absolventi se uplatňují na řídících pozicích ve francouzských firmách nebo v českých podnicích, které mají zájem na rozvoji obchodní spolupráce s Francií.

Více informací zde: https://iftg.vse.cz/

V současné době má studijní program formu „double degree“:

Program je řádně akreditován francouzským Ministerstvem školství a umožňuje získat francouzský státní diplom MASTER Management et Administration des Entreprises  – Master 2 Université Jean Moulin Lyon 3, iaelyon, School of Management..

Program je akreditován VŠE jako mezinárodně uznávaný kurz a umožňuje získat titul MBA Vysoké školy ekonomické v Praze. Program je také akreditován Českou asociací programů MBA – CAMBAS.

„Francouzsko-český institut řízení nabízí kvalitní MBA program pro střední a vrcholový management jak z pohledu obsahu a struktury výuky, tak i odborností vyučujících. Zárukou kvality je dvojí akreditace programu v České republice a ve Francii stejně jako déle něž 25letá tradice nabízeného studia. Program doporučuji především zájemcům s několikaletou praxí. V průběhu studia se posluchač seznámí s novými způsoby interpretace informací a možnostmi minimalizace rizik při rozhodování, což přináší nový rámec řešení manažerských úkolů.“
Jan Baumann, absolvent IFTG

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1979 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*