Women professional Networking: A la Maison

Business women networking (CCFT)

Již třetí setkání pod hlavičkou Women’s Business Club, ryze dámského klubu, proběhlo ve čtvrtek 14. března, ve spolupráci se společností A la Maison v nově otevřeném obchodním centru zaměřeném na interiérové doplňky New Living Center.

Více než 80 účastnic z členských společností obchodních komor Francouzské, Italské, Španělské a Švýcarské ocenilo možnost konzultace s odborníky na téma interiéru jak svého domova tak kanceláře.

Tombolu losoval fotograf Jadran Šetlík, který na setkání zapůjčil část své sbírky fotografií známých osobností. Luxusní ceny věnovali hostitel akce A la Maison a partneři Delor, Devon&Devon, Magnilfex, Plas a ProCeram. Děkujeme partnerům akce i účastnicím a těšíme se na další setkání pro dámy v říjnu 2019.

« 1 z 2 »
About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1960 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*