Beaujolais nouveau & Svatomartinské

Třetí čtvrtek v listopadu je tradiční den pro degustaci mladých vín Beaujolais nouveau. Francouzsko-česká obchodní komora se přidala k této francouzské tradici, doplnila ji o české a moravské Svatomartinské víno a přivítala čtyři stovky příznivců mladých vín v restauraci Žofín Garden.

Od loňského roku je program večera obohacen o soutěž, letos měla své stanoviště i FČOK. Host měli možnost poslat „vzkaz v láhvi“ a ohodnotit průběh večera i práci FČOK. Návštěvníci mohli na stanovištích testovat své znalosti a díky nim vyhrát dárkové koše, koňaky nebo například kávovar. Příjemnou atmosféru zajistila cikánská kapela, která zahrála stejně dobře francouzské šansony jako české písničky.

Za jedinečnost degustačního večera děkujeme našim partnerům, společnostem Atalian, Bureau Veritas, Gefco, Leaseplan, Mazars, Peterka & Partners a Renault. Součástí večera byla i prezentace humanitární organizace Lékaři bez hranic a jejich nové komiksové knihy Fotograf.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*