Francouzský kulatý stůl o kultuře bezpečnosti práce

U příležitosti Světového dne bezpečnosti a ochrany zdraví při práci uspořádala 27. dubna 2016 Francouzsko-česká obchodní komora ve spolupráci se společností Total Česká republika kulatý stůl o právním rámci, rizicích a zkušenostech firem v oblasti BOZP. Do své firemní kultury a statistik úrazovosti a politiky bezpečnosti na pracovišti nechali nahlédnout společnosti Total ČR a Veolia, Bureau Veritas zdůraznila význam kultury BOZP a příkladného chování manažerů, právní náležitosti a novinky doplnila advokátní kancelář Prime Legal.

Francouzsko-česká obchodní komora tímto kulatým stolem vytváří platformu pro diskusi členských i nečlenských společností na odborné téma bezpečnosti a zdraví na pracovišti, neopomenutelného tématu dnešní doby. Slavnostního zahájení se ujal ředitel FČOK Jaroslav Hubata-Vacek, francouzsky hosty uvítal Marco Pannunzio, generální ředitel Total ČR a od březnové valné hromady FČOK také člen jejího předsednictva. Kulatý stůl se konal v novoklasicistní budově Podolské vodárny, které je dnes sídlem Muzea pražského vodárenství ve správě společnosti Veolia.

Všechny prezentace z kulatého stolu FČOK o bezpečnosti práce naleznete zde.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*