Oslava 20 let FČOK

Ve středu 8. června 2016 oslavila Francouzsko-česká obchodní komora 20 let od svého založení, večer byl zároveň zahájením Týdne France. Slavnostní večer v Buquoyském paláci a jeho zahradách a na terasách zahájil velvyslanec Francie v ČR Jean-Pierre Asvazadourian, ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek a hosty srdečně přivítal i předseda FČOK Constantin Kinský. Všichni tři mluvčí se shodli na neustále se zlepšujících vztazích jak kulturních, tak obchodních, obou zemí a na významu jejich dalšího rozvoje i díky aktivitám FČOK.

O hudební program večera se postaral Dechový kvintet PKF, který v úvodu večera rozezněl terasu i široké okolí. Druhým kulturním zpestřením byla dvě jazzová vystoupení Štěpán Markovič Band, během jejichž skladeb si někteří i zatančili.

Více než 420 účastníků mohlo ochutnat devět druhů moravského a francouzského vína a navíc koktejly z vermutu Lillet, který se vyrábí z bílého vína z Bordeaux a z ovocných likérů.

Děkujeme všem hostům za účast a zejména partnerům 20 let FČOK za jejich podporu, díky níž bylo možné uspořádat tento jedinečný večer k 20 letům FČOK.

partneři 20 let

 

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*