Oslava 25. výročí RunCzech a 100. výročí Hilton Worldwide

Před 100 lety koupil Conrad Hilton svůj první hotel, the Mobley Hotel v Texasu. Dnes společnost Hilton Worldwide provozuje 5 700 hotelů ve 113 zemích světa.  Před 25 lety založil Carlo Capalbo Prague International Marathon, dnešní RunCzech. Prvního závodu se zúčastnilo 958 běžců, k dnešnímu dni běželo s RunCzech od roku 1995 celkem přes 1 100 000 běžců. Pražské hotely Hilton jsou oficiálním partnerem RunCzech pro ubytování již více než 20 let.

Společná oslava, kterou pražské hotely Hilton 14. května připravily pro Carla Capalba jako překvapení se konala po tiskové konferenci ke čtvrtému ročníku akci Yellow Ribbon Run. Jedním z organizátorů této iniciativy, která má napomoci odstranění předsudků společnosti k reintegraci osob po výkonu trestu zpět do běžného a pracovního života, je právě RunCzech a pražské hotely Hilton, které ji podporují již čtvrtým rokem.

Tisková konference se konala v Cloud 9 Sky Bar & Lounge na střeše hotelu Hilton Prague a po jejím skončení se hosté přesunuli na terasu, kde „Emil Zátopek“ popřál Carlu Capalbovi vše nejlepší v cílovém oblouku z balónků. Šéfkuchař hotelu Hilton Prague Franco Luise za doprovodu vedení hotelu s běžeckými čísly zazpívali Carlovi italskou píseň a poté Carlo s ředitelem hotelu Michaelem Speckingem slavnostně nakrojili tematický běžecký dort.

Oslavy 100. výročí Hilton Worldwide budou pokračovat a kulminovat koncem května nejrůznějšími akcemi se zaměřením na hotelové hosty, zaměstnance i místní komunitu.

Více informací pro média o hotelech Hilton Prague naleznete na http://news.hilton.com/prague.

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*