Pozvánka na přednášku Total quality of life

Přijměte pozvání nové členské společnosti TrustWorthy Investment CZ na TQL day. Prožijte den s  hosty, kteří Vám přinesou spoustu informací a nových pohledů, které můžete využít ve svém životě. Těšit se můžete jak na známé tváře, kteří už na TQL days přednášeli, tak i na nováčky. Témata přednášek jsou zaměřeny na osobnostní rozvoj, etiketu, finanční gramotnost, umění naslouchat nebo zdravé návyky.

Základní myšlenkou TQL (Total Quality of Life) je osobní volba způsobu života, která vede k životnímu i profesionálnímu úspěchu. Otevřeme otázky, nad kterými se pak můžete dále zamýšlet. Třeba Vás některá informace natolik zaujme, že se naučíte lépe poznávat sami sebe nebo změníte sebemotivaci či schopnost motivovat druhé. Zvýšíte si tak své životní standardy a očekávání od života i obchodu.

Akce se koná v sobotu 11. května 2019 od 9:00 do 17:00 hod. v TOP HOTELU Praha, Blažimská 1781/4, Praha 4.
Cena TQL: 3.490,- Kč.

V případě zájmu, prosíme, potvrďte svou účast prostřednictvím on-line formuláře,  nejpozději však do 8. května 2019.
Poznámka: v on-line přihlášce, do kolonky firma: CCFT FCOK

About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*