Tři setkání Top executives breakfast

Pravidelné setkání vrcholných manažerů členských společností je nově měsíční. Hostiteli snídaní však už nejsou jen členské hotely, ale také společnosti, které mohou nabídnout konferenční prostory pro dvacítku účastníků.

Březen v Corinthia

Nicméně první letošní setkání Top Executives proběhlo v hotelu Corinthia, který nám své prostory poskytl již poněkolikáté. Novinkou byla přítomnost pana Philippa Brunela, ekonomického rady Francouzského velvyslanectví, který je nově pravidelným hostem této exkluzivní řady setkání.

Duben v peopleTOretail

První, kdo se odvážil pozvat manažery členských firem do svých prostor, byli peopleTOretail. Originální personální agentura sídlí na pražském Andělu, přímo naproti Francouzskému lyceu.

Debata se rozproudila už u bohaté snídaně, o formální úvod se postaral předseda FČOK Roland Bourgeois. Současné ekonomické dění shrnul Philippe Brunel, dalšími náměty hovoru byl například stav českého stavebnictví, podmínky pro firmy nebo zaměstnanost.

Květen v Mazars

V květnu setkání pod novým názvem Top Executives Breakfast zavítalo do Karlína, do sídla poradenské a auditorské společnosti Mazars. Za hostitele vystoupil Guillaume Bosc, Head of French Desk z Mazars a dal první podněty k diskusi.

« 1 z 2 »
About Francouzsko-česká obchodní komora / Chambre de commerce franco-tchèque 1980 Článků
Francouzsko-česká obchodní komora, založena v březnu 1996, je platformou pro rozvoj francouzsko-české komunity, obchodních a kulturních vztahů obou zemí a zároveň podporovatelem myšlenky jednotné Evropy. Pro členské společnosti i veřejnost pořádá tým FČOK debatní obědy, tematické kluby a konference, Speed Business Meetingy v Praze a v regionech, kulturní a společenské akce, turnaje v pétanque a golfu a nově také sportovní tréninky. V roce 2014 byla obnovena tradice udílení Ceny FČOK. Za celý rok 2016 přišlo na akce FČOK více než 4300 hostů. Obchodní oddělení FČOK poskytuje poradenství a širokou paletu služeb českým a francouzským firmám, které chtějí začít podnikat na novém trhu. Služeb obchodního oddělení na podporu podnikání využije každoročně více než 70 firem. FČOK je členem CCI France International, která sdružuje 120 francouzských obchodních komor v 90 zemích.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*